Apie Mus

Tauragėje 2012 04 16 d. įkurtas Tauragės bėgimo mėgėjų klubas.

Tauragės bėgimo mėgėjų klubo pagrindinis tikslas paskatinti bėgikus, dviratininkus ar kitus sporto entuziastus bendrauti tarpusavyje, sudominti sveiku gyvenimo būdu kuo didesnį ratą žmonių ir populiarinti bėgimo, dviračių, ir triatlono sportą Tauragės mieste ir rajone.    

Bėgimo klubo atstovai kviečia visus bėgikus, dviratininkus ar plaukikus – pažengusius ir pradedančiuosius, burtis į bendraminčių grupę ir kartu treniruotis. 

Bėgimo treniruočių metu, labiau patyrę bėgikai ne tik padės treniruotis, bet ir konsultuos bėgikus treniruočių metodikos, aprangos, avalynės, mitybos, psichologijos ir kitais klausimais.

Į bendras treniruotes gali drąsiai ateiti visi norintys – nesvarbu, kokio amžiaus ar fizinio pasiruošimo. Jose laukiami ir tie, kurie niekada gyvenime nebėgiojo, tačiau nori sustiprinti sveikatą, gerai jaustis, susirasti draugų arba jaučia, kad gyvenime trūksta iššūkių.

Galime visus nuraminti – bijoti nėra ko, nes kiekvienas bėga pagal savo lygį, pasiruošimą. Bendros treniruotės tam ir skirtos, kad vienas kitam padėtume, patartume ir treniruotis būtų smagiau.

O tiems, kuriems varžybos nerūpi, tai bus gera proga susipažinti su naujais žmonėmis, gerai ir sveikai praleisti laiką lauke.

Tauragės BMK.